AUDI A4 2.0TDI 150HP
25,000€
Погон:
Преден погон
Менувач:
Автоматски
Мотор:
2.0L
Врати:
4 врати
Цилиндри:
4
Мотор:
2.0L
ABS
AirBag
AUDI DRIVE SELECT
AUDI PRE SENSE ®
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
KeyLess Entry
KeyLess GO
LED Пакет
Multimedia System
START-STOP Систем
Автоматска двозонска клима
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава
 • ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА: 2017
 • МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
 • 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ

 

AUTOTRADE го задржува правото за промена на цена без претходно известување. Спецификациите наведени на веб-страната може да отстапуваат од спецификациите на возилото.

AUDI A4 2.0TDI 150HP

25,000€
Бренд:
Audi
Модел:
A4
Погон:
Преден погон
Менувач:
Автоматски
Година:
2017
Километри:
111,000km
Гориво:
Дизел
Мотор:
2.0L
Врати:
4 врати
Цилиндри:
4

Прати порака

  Пресметај финансирање

  Користете го нашиот калкулатор за заем за да ги пресметате плаќањата во текот на животниот век на вашиот заем. Внесете ги вашите информации за да видите колку може да бидат вашите месечни исплати. Можете да ја прилагодите должината на заемот, авансот и каматната стапка за да видите како тие промени ги зголемуваат или намалуваат вашите плаќања.

  Цена *

  Камата *

  %

  Период (месеци) *

  Учество

  Месечна рата

  -

  Вкупна камата

  -

  Вкупни трошоци

  -

  Административните трошоци не се вклучени во оваа пресметка, што е само проценка. Проценките за месечни плаќања се за информативни цели и не претставуваат финансиска понуда од продавачот на ова возило. Може да важат и други даноци.

  Половни возила, целосно тестирани во Ауто Трејд, достапни веднаш по најдобри цени на пазарот.
  Auto Trade 2023 | Made with <3 by OnPoint Digital