Search

Filters

Резултати Исчисти ги сите

Бренд

Бренд

Модел

Модел

Вид

Вид
Километри

Погон

Погон

Гориво

Гориво

Опрема

Опрема

Менувач

Менувач

Боја

Боја

Врати

Врати

Безбедност

Безбедност

Цилиндри

Цилиндри
Исчисти ги сите
Повеќе филтри
Спореди
1 Резултат
Сортирај:
Date Listed: Newest
AUDI A4 2.0TDI 150HP
10
AUDI A4 2.0TDI 150HP
25,000€
ABS , AirBag , AUDI DRIVE SELECT , AUDI PRE SENSE ® , Bluetooth , CRUISE Control , ESP , KeyLess Entry , KeyLess GO , LED Пакет , Multimedia System , START-STOP Систем , Автоматска двозонска клима , Алуминиумски Бандажи , Електрични Прозори , Електрични Ретровизори , Кожен Волан , Команди на Волан , Мерач на Притисок во Гуми , Паркинг Сензори , Припрема за Телефон , Сензори за Дожд , Централна Брава ,
2017
111,000km
Автоматски
Дизел
Преден погон
Половни возила, целосно тестирани во Ауто Трејд, достапни веднаш по најдобри цени на пазарот.
Auto Trade 2023 | Made with <3 by OnPoint Digital