Вид
Бренд
Модел
Година
Погон
Менувач
Гориво
Километри
Мотор
Цилиндри
Боја
Врати
Продадено
360-степени камера
ABS
AirBag
Android Auto
Apple CarPlay
AUDI DRIVE SELECT
AUDI PRE SENSE ®
Auto hold
Blind spot alert
Bluetooth
BOSE звучници
CITY DRIVE
CRUISE Control
EBD
ESP
KeyLess Entry
KeyLess GO
Keyless старт
LED Пакет
LED предни светла
Multimedia System
Radio + CD + USB
Radio + USB
Smart Link
START-STOP Систем
Traction Control
Uphill + Downhill
Автоматска двозонска клима
Автоматски клима уред
Аларм
Алуминиумски Бандажи
алуминиумски бандажи 17
Алуминиумски бандажи 18"
Борд компјутер
Воздушни перничиња x4
Греење на седишта
Далечинско
Делива задна клупа
Екран на допир
Електрика на прозори напред
Електрична паркинг кочница
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електрични ретровизори со греачи
Електрични склопливи ретровизори
Задна камера
Клима уред
Кодиран клуч
Кожен Волан
Кожен пакет
Кожни седишта
Команди на Волан
Кровни носачи
Ладење на седишта
Ладилник
Меморија на седишта
Мерач на Притисок во Гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Подесив волан
Подесив волан по висина
Предни USB
Припрема за Телефон
Светла за магла
Сензор за гуми
Сензори за Дожд
Странични воздушни перничиња
Темни стакла позади
Темпомат
Тонирани стакла
Централна Брава
Blind-spot предупредување
Brake assist
Forward-collision предупредување
Lane keeping assist
Parking assist систем
Адаптивни предни светла
Детектирање на пешаци
Задна камера
Предни воздушни перничиња
Странична камера
Половни возила, целосно тестирани во Ауто Трејд, достапни веднаш по најдобри цени на пазарот.
Auto Trade 2023 | Made with <3 by OnPoint Digital