AUDI A4 2.0TDI 150HP

2017
111,000km
Седан
25,000€
Погон:
Преден погон
Менувач:
Автоматски
Мотор:
2.0L
Врати:
4 врати
Цилиндри:
4
Мотор:
2.0L
  • ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА: 2017
  • МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
  • 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ

 

AUTOTRADE го задржува правото за промена на цена без претходно известување. Спецификациите наведени на веб-страната може да отстапуваат од спецификациите на возилото.

Vehicle history

Before you decide to buy a car, read its history for free.
ABS
AirBag
AUDI DRIVE SELECT
AUDI PRE SENSE ®
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
KeyLess Entry
KeyLess GO
LED Пакет
Multimedia System
START-STOP Систем
Автоматска двозонска клима
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава
Бренд:
Audi
Модел:
A4
Погон:
Преден погон
Менувач:
Автоматски
Година:
2017
Километри:
111,000km
Гориво:
Дизел
Мотор:
2.0L
Врати:
4 врати
Цилиндри:
4
Offer ID #9650

Send message

    Половни возила, целосно тестирани во Ауто Трејд, достапни веднаш по најдобри цени на пазарот.
    Auto Trade 2023 | Made with <3 by OnPoint Digital